nocleg-tatry.pl

Pod tym adresem internetowym (nocleg-tatry.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Wynajmowane serwisy są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Takie domeny znacznie łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem nazwy dla siebie? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, co robisz, a znajdziemy zapewne stosowną domenę, zawierającą najlepsze słowa klucze. Tylko zadzwoń do nas!


3. Posiadam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza jedynie co miesiąc czynsz za stronęWWW, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc abonament.


5. Jak opracowujecie treści dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem napisać teksty, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej usługach. Tylko w taki sposób znajdziemy sprawy, które zaintrygują przyszłych odbiorców. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się sami: piszemy treści, by były interesujące dla klientów, ale i spełniały wymogi dopadowania strony w Google. Gwarantujemy teksty dostosowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach ilustracje?

Korzystamy ilustracje z profesjonalnych internetowych baz zdjęć. Naturalnie możesz dostarczyć nam swoje zdjęcia, o ile masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w opracowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientom wykonaną przez nas stronę z prośbą o zaakceptowanie. Masz 10 dni roboczych na przekazanie wszelkich uwag. Bezpłatnie zmienimy serwis.


8. Dla kogo jest adresowana oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może posiadać inny adres swojej strony, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, można. Na pewno wyjaśnimy, jak to bezproblemowo wykonać.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za pisanie treści na strony WWW dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz uzupełnień na swojej stronie, napisz zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!